Baffle Asma Tavan

Baffle asma tavan

Baffle asma tavan, tavandan asılı galvanizli asma teline tutturulmuş U veya Z tırnaklı tutuculardan dikey olarak asılmış U şeklinde bir kesite sahip metal saç paneldir. U bükümlü baffle asma tavan sistemleri, en modern projeler için vazgeçilmezdir. Diğer metal asma tavan sistemlerinden daha fazla estetik sunar.

Baffle Asma Tavan Modeli, doğrusal tavan yapıları için şık ve yenilikçi çözümler sunan asma tavan sistemidir. Ayrıca çeşitli aydınlatma elemanları ile kullanım için çok uygundur. Tasarımcı tarafından talep edilen eksenlerin genişliği, uzunluğu, yüksekliği ve aralığına göre çeşitli renk seçeneklerinde yapılır. Tavana kolay erişim sağlayan doğrusal sistemler, çeşitli tasarım seçenekleriyle çeşitli tavan tasarımlarının uygulanmasına izin verir.

Baffle Tavan Renk Seçenekleri ve Montaj

Baffle asma tavan alüminyum veya galvanizli çelik sacdan imal edilmiştir. Bu paneller istenilen ebat ve renklerde ayarlanabilir. Metalik görünümlü metal paneller, çeşitli renkler ve ahşap görünüm seçenekleri mevcuttur. Uygun fiyatlı ve kullanımı kolay Ahşap desenli baffle ahşap paneller, pahalı ahşap malzemeler yerine doğal bir görünüm sunar. Ayrıca ahşap da doğrudan bu sistemde kullanılabilir.

Baffle asma tavan tamamen kapalı olmadığından, odada hava dolaşımı sağlanabilir. Diğer sistemlerde olduğu gibi ayarları gizleyebilirsiniz.

Montaj süreci ;

Lineer veya dalgalı şekillerle farklı açılardan bir yönde monte edilebilir. Bu özellik onu değişken projelerde kullanmanızı sağlar. Görsel olarak çok farklı ve çekici tavanlara imza atılabilir.. Metal tavandan bir bölüm, mimarlar tasarım konseyinde ilk sırada yer aldı. Bu sistemde, akslar arasında ve dikey olarak farklı boyutlar üretmek mümkündür. Diğer asma tavan sistemlerinin imkânsız olduğu ve alan miktarını azaltmadığı yerlerde de kullanılabilir. Diğer sistemlere göre çok daha fazla renk sunar, farklı renklerde ve ahşap tabanlı panellerde kullanılabilir.

Baffle tavan tipleri ve fiyatları

Baffle asma tavan, doğrusal tavan sistemlerinden biridir. Kullanılan paneller alüminyum ve galvanizli sac olabilir. Standart baffle asma tavan Ahşap desenli baffle asma tavan paneli Ahşap asma tavan modelleri de mevcuttur. Tüm bu modeller için metrekare belirterek fiyat isteyebilirsiniz. Bu sistemler alışveriş merkezlerinden yeraltı treni istasyonlarına kadar birçok alanda tercih edilmektedir. Geniş alanlar için özel indirim talep edebilirsiniz. Baffle asma tavan Ofisler, üniversiteler, spor salonları, alışveriş merkezleri, bankalar, spor salonları, konferans salonları, endüstriyel tesisler, oteller, davet odaları, hastane tavanları, bölmeli asma tavanlar gibi birçok alanda, modern görünüm istenilen her tavana uygulanabilir. Bu sistemler pratik kullanımları nedeniyle birçok alanda tercih edilmektedir. Görsel olarak üstün ve ekonomik bir üründür.

Baffle tavan fiyatları malzeme aks aralık ve u profil boyutlarına göre değişkenlik sağlamakla beraber ortalama 40-50 USD/M2+KDV civarındadır. Türkiye'nin her ilinde ve İstanbul'da Çatalca'dan Silivri'ye Tuzla'dan Çekmeköy'e kadar tüm ilçelerde Büyükçekmece Beylikdüzü ve Esenyurt'ta hizmetinizdeyiz.

İletişim

  • Adres: Kocasinan Merkez Mah. Üçevler Cad. No:8

  • Telefon 1: 0(212) 863 27 99

  • E-Posta: imyapi@imyapi.com.tr

Bizi Takip Edin