Müşteri Memnuniyeti İstikrar Yenilikçi odaklı çalışma.

Bizimle çalıştığınız zaman bilgili ve tecrübeli bir danışman, çözüm odaklı bir çalışma ve güvenilir bir marka desteği bulursunuz...YÖNETİM


İsmet Uzun İnşaat Mühendisi İM YAPI İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD ŞTİ. şirketinde Genel Müdür
Mustafa Seher Tekniker İM YAPI İNŞAAT MÜH. SAN. TİC. LTD ŞTİ. şirketinde Kurucu Ortak

İMYAPI NELERİ HEDEFLER ?

Ana uygulama kalemlerimizden olan asma tavan ve bölme duvar sistemlerinin imalatında,üretici firmaların öngördüğü teknik uygulama şartnamelerine tam uygunluk ve uygun malzeme seçimi birinci önceliğimizdir. Bunun yanında bu uygulamaları iyi bilen ve malzemelerin tamamını çok iyi tanıyan uzman ekibimizi taşeron mantığının dışında,sürekli kendi bünyemizde barındırarak iş kalitemizdeki devamlılığı en yüksek seviyede tutmaktayız.

Çalıştığımız projelerde teklif aşamasından iş teslimine kadar olan sürede müşteriyi her konuda aydınlatıp işin sorunsuz bir şekilde yürümesini sağlayan mühendis veya tekniker kadromuz;detay çözümleri,iş programlama,kontrol, hakediş ve metraj konusunda uzman personelden oluşmaktadır.Organizasyonu üstlendiğimiz diğer ince iş kalemlerinde ise yıllardır beraber çalıştığımız kaliteli ve güvenilir ekipleri kendi teknik personelimizin kontrolü altında çalıştırarak müşterilerimizin övgüsünü kazanan ve bizi yeni uygulamalar konusunda cesaretlendiren çalışmalar ortaya koymaktayız.İnşaat sektöründe bu tür uygulamalarda iyi bir usta ve ekipten öte “şirket güvencesi” nin ve şirket bünyesindeki teknik elemanların yeterliliğinin de çok önemli olduğunu hatırlatıyor ve birlikte çalışmak dileği ile saygılarımızı sunuyoruz.

Kuruluşumuz

İm Yapı kurucularının sektör içindeki 20 yıla varan tecrübelerini bir araya getirmesi ile kurulmuştur.Dekoratif hafif yapı sistemleri uygulamaları ve ince inşaat işleri,elektrik, mekanik sistemlerin organizasyonlarında uzman ekipleri,kaliteli teknik personel desteği ve yönetim anlayışı ile kısa zamanda önemli işlere imzasını atarak dikkat çekmiş genç ve dinamik bir firmadır. İnşaat sektöründe uzmanlaştığımız dekoratif hafif yapı sistemleri ve ince inşaat işleri dalında elde edinmiş olduğumuz bilgi birikimi ve tecrübeleri doğru bir ticari hizmet ve kurumsal bir işletmecilik anlayışı ile müşterilerimize sunmak kuruluş amaçlarımız arasında yer almaktadır.

Misyon

Bina ve yapı malzemelerinin olumsuz etkisini en aza indirmek.Müşterilerimize çalışmanın tüm aşamalarında bilgilendirmek. Bünyemizde barındırdığımız uzman ekip sayesinde iş kalitemizdeki devamlılığı en yüksek seviyede tutmak.

Vizyon

Detay çözümleri,iş programlama,kontrol,hakediş ve metraj konusunda uzman personel. Üretici firmaların öngördüğü teknik uygulama şartnamelerine tam uygunluk ve uygun malzeme seçimi.Şirket güvencesi ve şirket bünyesindeki teknik elemanların tam donanımı ve yeterliliği.

İletişim

  • Adres: Kocasinan Merkez Mah. Üçevler Cad. No:8

  • Telefon 1: 0(212) 863 27 99

  • E-Posta: imyapi@imyapi.com.tr

Bizi Takip Edin